logo

Společnost BORCAD Medical a.s. byla založena v roce 2016 oddělením od společnosti s více než 25 letou zkušeností ve vývoji, konstrukce a výrobě zdravotnické techniky. V oblasti zdravotní techniky se BORCAD Medical zaměřuje na vývoj, konstrukci a výrobu porodních postelí, gynekologických, transportních a dialyzačních křesel. V tomto segmentu patří ke světové špičce, o čemž svědčí i řada prestižních designových ocenění. Nezaměnitelné produkty z BORCAD Medical slouží pacientům a zdravotníkům doslova po celém světě.

Silnou stránkou společnosti BORCAD Medical a.s. je kvalitní vývojové a konstrukční zázemí. Všechny produkty se mohou pochlubit unikátním technickým řešením a vynikajícím designem. Prestižní designové ocenění Red Dot získala v roce 2011 gynekologická ordinace Gracie.

Certifikáty

Politika kvality

Kariéra

Lidé tvořící výjimečný kolektiv jsou klíčem k naplnění naší vize.

Našim zaměstnancům je hned od začátku nabídnutá zodpovědnost za svou práci i rozhodnutí a široké možnosti k osobnímu růstu a realizaci firemních cílů. S našimi zaměstnanci také spoluvytváříme přátelské prostředí podporující a vítající podněty k pozitivním změnám a jejich následné realizaci. Oslovuje Vás tato představa?
Prohlédněte aktuálně volné pozice.

Porodní lůžka

AVE 2

AVE 1

Multifunkční křesla


PURA


SELLA

Gynekologická ordinace


GRACIE


BORCAD Medical a.s.

Fryčovice 673
739 45 Fryčovice
Česká republika

IČ: 05342341
DIČ: CZ05342341

+420 558 640 631
[email protected]

Volné pozice