logo

19.12.2016

Mezi hosty, kteří přiletěli v pondělí dopoledne, nechyběli vysoce postavení členové boardu zahraničních ministerstev zdravotnictví či lokální distributoři. Odpolední program prvního dne vyplnila mezinárodní konference v prostorách Ministerstva zahraničních věcí. Hlavním tématem schůzky byla mezinárodní spolupráce ve zdravotnictví podpořená ekonomickou diplomacií.

Úterní dopoledne bylo věnováno seznámení se se společností LINET, kde nejprve proběhla prezentace firmy a následovala prohlídka výrobního závodu. Odpoledne si účastníci poslechli prezentace devíti firem z Asociace výrobců zdravotnické techniky (např. MEDIN, a.s., Embitron, s.r.o., EGO Zlín, s.r.o.), po kterých následovala individuální obchodní setkání. Misi zakončila středeční dopolední návštěva Fakultní nemocnice Motol, kde si hosté mohli prohlédnout několik klinik a oddělení.

„Jsme velice rádi, že jsme u nás přivítali vážené hosty z pobaltských států a představili jim LINET nejen formou prezentace, ale přímou prohlídkou závodu. Byla to pro nás skvělá příležitost k navázání kontaktů s významnými zdravotnickými činovníky v jednotlivých zemích,“ uvedla k mezinárodní návštěvě Adéla Vágnerová, manažerka regionálního prodeje pro střední a východní Evropu.

Zpět na seznam