logo

22.11.2016

LINET je jedničkou ve svém oboru, ne náhodou si vybral ke spolupráci i tak věhlasné jméno.„Nespokojíme se s průměrem, děláme s těmi nejlepšími,“ říká Klára Horzinková, globální marketingová ředitelka společnosti. K podpoře uvedení lůžka Eleganza 5 byla vybrána originální kampaň, která za pomoci lehkosti a ladných pohybů baletek metaforicky vyjadřuje vlastnosti a benefity lůžka. „Když baletky tančí, jejich pohyby jsou ladné a zdánlivě jednoduché. Za takovým výsledkem je ale spousta dřiny. Stejně je tomu i u našich lůžek. Na první pohled jednoduché tvary, za kterými stojí hodiny a hodiny práce vývojářů, designérů, techniků a konstruktérů,“ dodává Horzinková.

Večerem provázel ředitel švédské pobočky LINET Sweden Petr Foit. Na pódiu se postupně vedle Kláry Horzinkové vystřídali i zakladatel společnosti Zbyněk Frolík, výkonný ředitel Tomáš Kolář a předseda představenstva LINET Group Michael Rosada.

Gala večer proběhl v době konání největšího zdravotnického veletrhu MEDICA, jehož se LINET pravidelně každé dva roky účastní jako vystavovatel. Letošní rok LINET hostoval na stánku firmy BORCAD Medical, jejíž většinový podíl počátkem října akvíroval. Na stánku byly k vidění lůžko Image 3 w, porodnické lůžko AVE, Pura a gynekologické křeslo.

Program slavnostního večera vyvrcholil aukcí pěti vlastnoručně podepsaných fotografií Roberta Vana, které v rámci kampaně vznikly. Ještě před zahájením boje o krásné snímky baletek přislíbil ředitel BORCAD Medical Martin Těšitel celkovou sumu zdvojnásobit. Dobročinná aukce tak vynesla 7 200 euro. Výtěžek dražby poputuje na projekt mHealth v Kambodži, který zaštiťuje nezisková organizace Člověk v tísni, s níž LINET dlouhodobě spolupracuje. Projekt je zaměřen na snižování rizika úmrtí matky při porodu, které je v tamní oblasti 30x vyšší než v Evropě. Současně pomáhá prevenci novorozenecké úmrtnosti a zlepšení informovanosti matek o dětské výživě a zdraví.

Zpět na seznam