logo

30.09.2016

Na soukromé setkání byli pozvaní pouze zástupci vlády, nemocnic, investorů a distribučních společností. Na následném veletrhu se LINET prezentoval v rámci českého pavilonu, kde byla vystavená lůžka Multicare a Eleganza 2 a prostřednictvím videosmyček se mohli návštěvníci seznámit s celým portfoliem společnosti.

„Našim hlavním cílem bylo poznat více vietnamský trh a jeho specifika. Dále jsme chtěli navázat kontakty s místními distributory a koncovými zákazníky, což se nám skutečně povedlo,“ uvádí k účasti na akci Ivan Martiš, regionální manažer pro severovýchodní Asii. LINET oslovovali místní zástupci nemocnic a distributorů, především z jižní části Vietnamu. Účast přinesla i kontakty na zajímavé zprostředkovatele nejrůznějších projektů.

„Akce byla velmi dobře připravená a veletrh měl opravdu vysokou úroveň. Vietnamský trh momentálně připomíná Čínu zhruba před 5 – 7 lety. Možná zatím nemá dostatek peněz na nákup kvalitních importovaných výrobků, ale je na rostoucí křivce, neustále se rozvíjí a do budoucna tu bude jistě mnoho obchodních příležitostí,“ uzavírá Ivan Martiš.

Zpět na seznam