logo

Linet se blýsknul

07.04.2016

V současné době se v USA vysílá již čtvrtá řada oblíbeného seriálu House of Cards. Frank Underwood (Kevin Spacey) si hned v prvním díle poležel na lůžku LINET, které se zde objevilo v celé své kráse hned několikrát. Nejde však o jeho první roli v této úspěšné televizní sérii. Už v předešlé řadě si ho vyzkoušel Michael Kelly coby Douglas Stamper.

Každý by možná předpokládal, že se jedná o tvrdě zaplacený product placement, ale opak je pravdou. LINET patří v USA v segmentu nejluxusnějších postelí mezi absolutní špičku, marketingová manažerka LINET Americas Lindsey Ellis zúročila své osobní kontakty s producenty seriálu a výhodné postavení společnosti na trhu. „Linet zaplatil pouze dovezení postele na místo a zajistil zaškolení herců, aby byla postel používána opravdu jako v nemocnici,“ upřesnila Lindsey Ellis.

Lůžka LINET získala role i v úspěšných amerických filmech. Po boku Jamese Bonda se jeden z modelů objevil v Casino Royale, Mark Wahlberg na něj zase ulehl v pokračování černé komedie Ted. Modely Eleganza a Multicare obsadily dokonce několik vedlejších rolí v úspěšném španělském kriminalistickém seriálu Bajo sospecha (V podezření).

Ke stažení

Zpět na seznam