logo

LINET lůžka

09.03.2016

O pobyt na oddělení sociální péče mohou požádat ti klienti, kterým byla ukončena hospitalizace ve zdravotnickém zařízení, jsou nesoběstační a další péče o ně není zajištěna,“ vysvětluje ředitel nemocnice MUDr. Radan Volnohradský.

Nové oddělení se nachází v prvním nadzemním podlaží pavilonu F. Nemocnice úsek vybavila celkem patnácti novými lůžky. „Jde o speciální polohovatelná lůžka od firmy LINET, která chrání pacienty díky průběžným postranicím před případným pádem. Všechna lůžka jsou zároveň vybavena antidekubitními matracemi, které chrání pacienty před proleženinami,“ dodává ředitel s tím, že rekonstrukce nového oddělení přišla na 6,5 miliónů korun a nemocnice ji úspěšně provedla na základě spolupráce s vedením Města Šumperk.

Elektricky polohovatelná lůžka Altura Thema od firmy LINET nabízí širokou škálu možností pro pacienty i nemocniční personál. Důmyslný design, chytré konstrukční řešení a odolnost použitých materiálů plně respektují nejnovější poznatky v nemocniční hygienické péči. Průběžné postranice tvoří efektivní individuální ochranu proti pádům pacienta z lůžka. Matrace Virtuoso maximálně vyhovují požadavkům a potřebám náročné ošetřovatelské péče o vysoce rizikové pacienty. Speciální vlastnosti a prvky aktivního systému umožňují flexibilní 24hodinovou péči i pro zcela imobilní pacienty, zejména v intenzivní péči. Oboustranné pacientské stolky Eleganza Classic usnadňují pacientům pobyt v nemocnici a zvyšují jejich komfort. Stolky vynikají širokým spektrem funkcí a možností snadné údržby.

Zpět na seznam