logo

Mimi

17.03.2016

„Půjčovnu novorozenecké postýlky MiMi provozujeme již několik let a zájem o tuto službu strmě roste. Celkem si za poslední 4 roky postýlku půjčilo přes 5 000 rodičů. Maminky si na naši praktickou postýlku zvyknou v porodnici a přejí si ji i na doma. Díky naší půjčovně tuto možnost mají,“ uvedla Michaela Domerecká, marketingová specialistka společnosti LINET. Novorozenecká postýlka MiMi představuje špičku v bezpečné péči o novorozence a využívají ji profesionálové především v oblasti poporodní péče a na oddělení šestinedělí. Praktické funkce – pojízdnost, výškové nastavení, možnost náklonu ložné plochy aj. – poskytují miminku bezpečí i doma.

Rodiče oceňují i další vlastnosti, například kompatibilitu s monitorem dechu nebo průhlednou vaničku, díky níž na miminko neustále vidí. „Můžu si s postýlkou kamkoliv dojet a mám Honzíka pořád u sebe. Pro počáteční měsíce je nesrovnatelně lepší než klasická dřevěná postýlka, které chybí všechny přednosti postýlky MiMi,“ popsala dvojnásobná maminka Jitka.

Účelný design postýlky potrhují barevné variace – zájemci si mohou vybrat z pěti různých barev. Kromě klasické „miminkovské“ modré a růžové nabízí půjčovna ještě sněhově bílou, zářivě žlutou a mátově zelenou. Zelený odstín patří dlouhodobě k nejoblíbenějším, v loňském roce ho preferovalo 40 % klientů půjčovny. Pronájem postýlky je ekonomicky výhodný. Měsíčně stojí 510 Kč, postýlku rodiče využijí v průměru tři měsíce, pak ji vrátí a nemusí řešit problém, co s postýlkou dále.

Půjčovna postýlek MiMi má v současné době 16 kontaktních míst, vedle nové pobočky v Praze Modřanech jsou k dispozici půjčovny v Hostivicích u Prahy a přímo v centrále ve Slaném. Další zápůjční místa jsou rozmístěna po celé ČR. Umístění půjčoven respektuje statistiky porodnosti. Praha se v porodnosti drží dlouhodobě na špici a obyvatelé hlavního města a lidé ze Středočeského kraje jsou nejčastějšími zájemci o postýlku – v průměru si půjčí téměř každou druhou postýlku MiMi.

Půjčovnu První postýlky MiMi provozuje společnost LINET, člen LINET Group, největšího evropského dodavatele inovativních, vysoce kvalitních zdravotnických lůžek, antidekubitních matrací, nábytku i kompletních řešení pro nemocnice a pečovatelská zařízení.

www.prvnipostylka.cz

Zpět na seznam