logo

04.05.2017

„Půjčovna plynule roste už od roku 2012, ale v loňském roce se zájem výrazně zvýšil. Celkem už v naší postýlce MiMi vyrostlo bezmála 7 tisíc miminek. Nejčastěji se rodičky o postýlce dozví v porodnici, kde naše postýlky používají. Nebo s ní mají pozitivní zkušenost a vrací se k nám,“ uvedla Romana Loumová, marketingová specialistka společnosti LINET. Službu půjčovny také loni zjednodušily nové webové stránky www.prvnipostylka.cz. Nový web, vizuální styl i samotná půjčovna zaznamenala množství on-line ohlasů.

Darja: „Naše princezna Darinka si užívá první postýlku. Je super. Mrzí mě, že jsme ji neměli u první dcerky. To jsem ještě netušila, že jde pronajmout.“

Gabriela a Tobiášek: „Jsme moc rádi za možnost půjčit si postýlku domů, je naprosto parádní.“
Zdroj: www.facebook.com/PrvniPostylkaMimi

Díky půjčovně je profesionální novorozenecká postýlka dostupná prakticky pro kohokoliv, vyzvednout ji lze na cca na 15 místech v ČR, cena za pronájem je 510 Kč na měsíc. V průměru si ji rodiče půjčují na tři měsíce i déle. Hlavní výhodou postýlky MiMi je mobilita, díky kolečkům a funkční konstrukci lze s postýlkou zajet všude po bytě. Praktické je také výškové nastavení, které se přizpůsobí postavě rodičů nebo aktuální situaci. Silnou stránkou je bezpečnost. Dítě může v postýlce ležet dlouhodobě, je ve zdravé pozici ve stabilní postýlce a zároveň může stále být mámě na očích. Velkou výhodou je také náklon postýlky, který se jednoduše nastaví a miminko pak snáze dýchá při nemoci nebo je v bezpečné poloze při rizikovém ublinkávání.

Zpět na seznam