logo

sidlo spolecnosti

02.05.2017

Společnost LINET Group, jako evropská jednička v oblasti výroby zdravotnických lůžek a přední poskytovatel nemocničních a ošetřovatelských řešení, nabízí již širokou škálu lůžek, antidekubitních matrací, nábytku a kompletní servisní řešení pro nemocnice, pečovatelské domy a domovy důchodců. Společnost Derma Pro Tech doplňuje portfolio služeb pronájmu společnosti LINET France, dceřiné společnosti LINET Group.

„Díky této strategické akvizici rozšiřujeme naši působnost v oblasti služeb pronájmu ve Francii a získáváme přístup k novým regionům a zákazníkům,“ říká Tomáš Kolář, generální ředitel společnosti LINET Group a prezident společnosti LINET France. „Pronájem je jedním ze základních kamenů našeho podnikání ve Francii, a právě jsme obnovili smlouvu o pronájmu s organizací APHP, která je největší smlouvou o pronájmu v Evropě a pokrývá přibližně 40 nemocnic v Paříži. Díky tomu, že společnost Derma Pro Tech poskytuje nejlepší služby ve své třídě a má loajální zákaznickou základnu, v kombinaci s našimi silnými stránkami budeme schopni nabídnout zákazníkům skvělé služby po celé Francii. V neposlední řadě jsme rádi, že Eric Moreau a Gaëlle David, prodejci a zakladatelé společnosti, se připojí k LINET France a dále nám pomohou rozvíjet činnost pronájmu.“

„Společně se společností LINET France můžeme nyní přenést naše podnikání na další úroveň a těším se, že budu součástí této cesty,“ připojil svůj komentář Eric Moreau. Společnost Derma Pro Tech bude začleněna do operací společnosti LINET France.

Zpět na seznam