logo

01.02.2017

Událostí číslo jedna bylo bezesporu oficiální otevření místního zastoupení – společnosti LINET MEA během slavnostního večera, který se odehrál včera v Dubaji v hotelu Conrad. „V regionu působím už 6 let a za tu dobu se mému týmu podařilo ztrojnásobit roční obrat, zvětšit obchodní teritorium o nové země a v některých se stát jedničkou v oboru,“ uvedl Jiří Plecitý, Managing Director LINET MEA. LINET MEA sídlí v Dubai Design District a bude poskytovat podporu zákazníkům a partnerům LINET Group. Obchodní síť zahrnuje 28 partnerských organizací, které zajišťuje distribuci a servisní služby v regionu Middle East and Africa.

Na galavečeru, kterého se zúčastnilo 220 hostů a TOP management LINET Group, byly představeny pomocí kreativního videomappingu nejnovější výrobky LINETu: akutní lůžko Eleganza 5 a porodní lůžko AVE 2. Příjemnou tečku za oficiální částí obstaral koncert vážné hudby v podání houslí a piana s repertoárem skladeb Antonína Dvořáka nebo například živelný Csárdás Vittoria Montiho.

Pokračující veletrh nabídne účastníkům možnost objevovat novinky i a poznávat vystavené portfolio LINET Group zahrnující jak lůžka, tak antidekubitní matrace. Vedle zmiňovaných nových lůžek Eleganza 5 a AVE 2, které lze prozkoumat zblízka prostřednictvím speciálních produktových prezentací, dostal na Arab Health prostor Safety Monitor. Tato moderní aplikace posouvá zdravotnická lůžka do dimenze Internet of Things. Informace o lůžkách, například o jejich bezpečnostních parametrech, funkcích a servisu přenáší do nemocničních systémů například pro efektivní vyhodnocování TCO. Praktické výstupy využijí sestry a lékaři pro zvýšení bezpečnosti a kvality péče o pacienty na lůžkách. Velký zájem návštěvníků poutalo lůžko Multicare, jak v „klasické“ variantě TOP resuscitačního lůžka, tak ve speciálním Multicare Original Concept s barevným designem s motivy delfína a mořského světa určené prvotně pro dlouhodobé dětské pacienty. Pediatrickému segmentu ovšem dominovalo moderní dětské lůžko TOM 2 v přátelském designu a s unikátními funkcemi.

„Už teď můžu letošní Arab Health hodnotit jako velice úspěšný,“ sdělila Adriana Bašovská ASM LINET MEA. „Podařilo se mi na stánku jednat se zákazníky, které jsem na veletrh pozvala předem, ale druhou část zájemců o produkty LINET z mého regionu Africa tvořili noví lidé, kteří o nás slyšeli, nebo jim naše nabídka připadá atraktivní,“ upřesnila. Velký ohlas vyvolala prezentace LINETu u zákazníků ze Súdánu, ale i u návštěvníků z dalších zemí – Pobřeží Slonoviny, Maroka a Tuniska. „Z obchodního hlediska je také velmi perspektivní spolupráce s firmami, většinou evropskými, které staví v regionu kliniky na klíč a které nás často poptávají. Obecně je Afrika je velmi různorodý region, je tu 50 zemí s rychle rostoucí populací a velkým potenciálem,“ uzavřela Adriana Bašovská. Zajímavostí je zájem o tento veletrh a také LINET Group ze strany zákazníků z regionu bývalého SSSR, kteří v Dubaji sídlí či často pobývají.

Zpět na seznam