logo

25.07.2018

„Typově lůžka pokryjí mimo jiné vysoké nároky prostředí intenzivní péče díky lůžku Eleganza 5 s laterálním náklonem v kombinaci s novinkou – aktivní antidekubitní matrací OptiCare. Největším počtem jsou zastoupena univerzální lůžka Eleganza 1 s bezkonkurenční poměrem výkon/cena. Výběr doplňují designová lůžka Eleganza 2 s širokou škálou příslušenství a funkcí pro komfort pacienta,“ popsal klíčové produkty Filip Těšitel, regionální obchodní manažer LINETu. Lůžka byla dodána společně se stylovými a zároveň funkčními pacientskými stolky Classic, Solido a Combinea.

 „Lůžka jsme umístili napříč všemi odděleními v Krajské nemocnici Liberec – v Liberci i Turnově, například na spinální jednotku a oddělení následné péče. Vybaveno bylo také oční, ortopedie, plicní, onkologie, chirurgie, interní odd., pediatrie, porodnice, gynekologie nebo dialýza,“ uvedla Marie Fryaufová, ředitelka ošetřovatelské péče Krajské nemocnice Liberec. „S lůžky LINET panuje velká spokojenost, Eleganzu 5 využijeme pro intenzivní oddělení z důvodů rehabilitace, polohování a intenzivní péče, Eleganza 1 poskytuje velké výhody díky elektrickému polohování,“ doplnila.

Nákup nových lůžek byl hrazený z dotačního programu Návazná péče, který vyhlásilo Centrum pro regionální rozvoj České republiky. IROP – Integrovaný regionální operační program ve výzvě "Zvýšení kvality návazné péče", která se zaměřuje na pořízení a modernizaci přístrojového vybavení, zdravotnických prostředků, technologií a dalšího vybavení pro poskytování návazné zdravotní péče.

Zpět na seznam