logo

Předání lůžek Thomayerově nemocnici

02.08.2021

Slavnostní předání lůžek Fakultní Thomayerově nemocnici se uskutečnilo ve čtvrtek 29. července za přítomnosti obchodního ředitele LINET pro ČR a SR Zdeňka Grimma, ředitele nemocnice doc. MUDr. Zdeňka Beneše, CSc., a marketingového ředitele skupiny Prima Aleše Pýchy. Nechyběli ani moderátor CNN Prima NEWS Petr Vágner a herečka seriálu Sestřičky Adéla Gondíková. Ta se spolu s Natálií Halouzkovou stala tváří osvětové kampaně, jež zdůraznila benefity LINET lůžek pro sestry i pacienty, a v rámci online i sociálních médií skupiny Prima běží od 1. června.

 

„Spolupráce s Prima SVĚTEM a Fakultní Thomayerovou nemocnicí nás velmi těší. Jsme rádi, že naše lůžka poskytnou zdejším pacientům a zdravotnickému personálu komfort, pohodlí a bezpečnou manipulaci,“ uvedl při předání Zdeněk Grimm. „Oba typy lůžek – univerzální Eleganza 1 i Eleganza 4 pro intenzivní péči se vyznačují ergonomickým designem a díky pátému kolečku, u Eleganzy 4 navíc motorizovanému, velmi usnadňují převoz pacienta a šetří záda personálu. Speciálně navržené a lehce dostupné ovládací panely zajišťují sestřičkám i pacientům snadné změny poloh lůžka, včetně funkce kardiackého křesla, které pomáhá optimalizovat výkon plic i oběhové soustavy. Eleganza 4 je určena k intenzivní péči, má kromě jiných funkcí také zabudovanou váhu a je uzpůsobena pro rentgenování plic přímo na lůžku,“ vysvětlil Grimm.

 

Ředitel Fakultní Thomayerovy nemocnice Zdeněk Beneš ocenil nová lůžka, která výrazně pomůžou pacientům i personálu: „Jsme velmi rádi, že naše spolupráce s Primou úspěšně pokračuje. Po prvním zdárném projektu s Prima SVĚTEM, kdy vznikl Primáčkův dětský koutek v rámci Centra dětské chirurgie a traumatologie, je dar polohovacích lůžek LINET další velkou pomocí v každodenní péči o naše pacienty. Tato lůžka také výrazně zjednoduší práci našich sestřiček, které se o pacienty starají. I za ně moc děkuji.“ 

Zpět na seznam