logo

26.11.2021

Ta se po loňském přesunu do on-line prostředí opět vrátila ve své standardní podobě, kdy se ve dnech 23.-24. listopadu konala v Clarion Congress Hotel Prague v pražských Vysočanech. Největší evropský výrobce zdravotnických lůžek LINET i letos jako hlavní partner předal vítězné nemocnici jeden ze svých špičkových produktů – Nemocnice České Budějovice získala gynekologické křeslo Graciella.

Letošní titulem oceněná Nemocnice ČR obstála v konkurenci 150 zdravotnických zařízení z celé České republiky. Společnost HealthCare Institute už řadu let sestavuje žebříček nemocnic dle míry bezpečnosti a spokojenosti ambulantních i hospitalizovaných pacientů, zaměstnanců nemocnic a finanční kondice.

Společnost LINET tradičně sponzorovala hlavní cenu pro vítěznou nemocnici. V rámci letošního ročníku žebříčku nemocnic České republiky vítězi věnuje gynekologické křeslo. „Graciella disponuje jedinečným dvousloupovým designem, který umožňuje jednoduché polohování křesla a zvyšuje komfort vyšetření jak lékařům, tak pacientkám. Nespornou výhodou je možnost základního vyšetření včetně ultrazvuku na jednom místě, aniž by se pacientka musela přesouvat," uvedl Filip Těšitel, area sales manager LINET ČR, který během slavnostního vyhlášení předal výhru předsedovi představenstva Nemocnice České Budějovice panu MUDr. Ing. Michalovi Šnorkovi, Ph.D.

Více informací o projektu Nemocnice ČR na http://www.hc-institute.org.

Zpět na seznam