logo

LINET spol. s r.o. je předním evropským výrobcem nemocničních a pečovatelských lůžek. Portfolio firmy zahrnuje řešení určená pro intenzivní péči, produkty pro běžnou lůžkovou péči i speciální lůžka pro domovy seniorů či léčebny dlouhodobě nemocných. LINET rovněž nabízí chytré aplikace Safety Monitor a SafeSense či řešení pro gynekologii a porodnictví. Nabídka dále obsahuje širokou škálu příslušenství jako antidekubitní matrace, mobiliář, zdravotnický nábytek atd.

V oblasti výroby zdravotnických lůžek si LINET dlouhodobě drží pozici technologického lídra. Firma na trh pravidelně uvádí výrobky a služby s inovativními vlastnostmi a funkcemi, které významně snižují fyzickou námahu personálu, zefektivňují poskytovanou péči a zvyšují komfort pacienta. Na jejich vývoji LINET intenzivně spolupracuje se zdravotníky i předními odborníky z různých vědních oborů, což firmě umožňuje držet krok s novými trendy v oblasti lékařské péče.

LINET sídlí od svého založení v roce 1990 v Želevčicích u Slaného, kde rovněž provozuje svůj závod. V roce 2017 byla ve Slaném otevřena také nová výrobní hala. Za fiskální rok 2019/2020 LINET vyrobil a dodal klientům přes 60 000 lůžek. Naprostá většina produkce je určena na export, a to do více než stovky zemí na celém světě. Od roku 2011 je LINET spol. s r.o. součástí nadnárodního holdingu LINET Group SE se sídlem v Nizozemí. V roce 2016 se díky akvizici stala součástí holdingu rovněž společnost BORCAD Medical. LINET Group má po celém světě 20 poboček a zaměstnává okolo 1 800 lidí.

 

Přehled produktů brožura