logo

Půjčete si profi lůžko

Polohovatelné lůžko poskytuje neuvěřitelné výhody pro ležícího člověka i pro ošetřovatele. Elektrické polohování pomůže najít tu nejpohodlnější pozici jednoduše a bez námahy. Postranice zajistí bezpečí a kvalitní matrace zabrání vzniku nebezpečných proleženin. Elektricky polohovatelná lůžka a další výrobky pro domácí péči půjčuje společnost LINET, celosvětově uznávaný a úspěšný výrobce zdravotnické techniky.

Výhodné sety Půjčovna Linet

Jde to snadno a rychle

Elektricky polohovatelné lůžko v kombinaci s pěnovou matrací a hrazdou můžete mít doma do tří dnů za 1 210Kč měsíčně. Stačí 3 kroky:

  1. Zavolejte na telefonní číslo 312 576 400 nebo napište na [email protected]. Pracovníci Zákaznického centra vám poradí a nabídnou nejlepší řešení.
  2. Po výběru konkrétního lůžka nebo příslušenství sepíšete zápůjční smlouvu.
  3. Technici LINETu vám vybraný produkt dovezou do 1-2 dnů. Provedou instalaci a proškolí Vás v bezpečném používání.Pronajatý výrobek si můžete vyzvednout také osobně v některém z našich servisních center. Pro více informací nás kontaktujte.

Chci se jen zeptat

Více informací

Ochrana osobních údajů (GDPR)

Objednání online

V ceně zapůjčených výrobků není kalkulována doprava a případná instalace. Celkovou kalkulaci Vám po upřesnění Vašich požadavků zašleme na uvedený e-mail.

Více informací

Ochrana osobních údajů (GDPR)