logo

Benefity v kostce

Pro transport v úzkých interiérech jsou vhodnější malá kolečka, která díky otáčení kolem své osy usnadňují manévrovatelnost. Pro pohyb venku nebo po nerovném terénu je lepší křeslo s velkými koly.

Vysoká variabilita polohování umožňuje nastavit křeslo podle individuálních potřeb pacienta. Křeslo je velmi pohodlné a působí příjemně.

Unikátní patentovaná kombinace funkcí umožňuje mobilizaci imobilní osoby zcela bez fyzické námahy. Díky hydraulickému zdvihu a naklopení celého křesla včetně sedáku a nastavení područek pro vzepření rukou je vystupování klienta z křesla opravdu velmi jednoduché.

Pro pohyb venku nebo po nerovném terénu může být křeslo vybaveno velkými koly.

Technické vlastnosti

Celková délka v základním stavu 910 mm
Celková délka při ležení 1610 mm
Celková šířka 685/705 mm**
Maximální zdvih výškového nastavení 240 mm
Úhel nastavení zádového dílu 12° to 70°
Úhel nastavení podnožního dílu 11° to 87°
Úhel nastavení područek -25°, 0°, 25°, 90°
Povolená váha přepravované osoby 150 kg

Design křesla Sella kombinuje vysokou funkčnost, přívětivost a zároveň jednoduchost. Výsledkem je zvýšení kvality života imobilní osoby a ulehčení péče pro ošetřující personál. S křeslem se výborně manipuluje, protože má nízkou hmotnost, ergonomické ovládání a řadu neocenitelných funkcí.

Příjemný design křesla, které se vyrábí ve čtyřech módních barvách, působí pozitivně na psychiku pacienta a vylepšuje jakýkoliv interiér. Autorem designu multifunkčního křesla Sella je akademický sochař Jiří Španihel.

Transportní křeslo Sella lze snadno vyčistit běžně dostupnými prostředky. Konstrukce křesla umožňuje rychlé a snadné čištění, což šetří čas obsluhujícímu personálu. Pro důkladnou dezinfekci lze odejmout sedací díl a dostat se tak i k místům, která jsou jinak hůře dostupná.

Multifunkční křeslo Sella je vybaveno funkcemi tak, aby bylo naprosto bezpečné pro klienta i ošetřující. Centrální brzda nejenže zvyšuje bezpečnost klienta, ale i jednoduchost ovládání pro ošetřovatele. Je totiž snadno dostupná z obou stran křesla. Křeslo obsahuje také speciální bezpečnostní stupátko, jehož sešlápnutím dojde k automatickému zabrzdění křesla.

 

Instructions for Use for Sella
2023-06-07 Instructions for Use for Sella in Czech in Linet design

Zpět

Brožury

Brochure -Sella - Czech

Podívejte se na video

Multifunctional and transport chair SELLA

Kontaktujte nás

Více informací

Ochrana osobních údajů (GDPR)